Uprzejmie informujemy,
że na terenie gminy Żmigród przeprowadzona zostanie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W ramach akcji istnieje możliwość bezpłatnego odbioru elektroodpadów z Państwa posesji, również z miejsc trudno dostępnych, takich jak piwnice, strychy czy garaże – oferujemy pełną pomoc w wyniesieniu sprzętu.
Zgłoszenia można dokonać:
- telefonicznie pod numerem 726-88-70-70
- przez formularz zgłoszeniowy - http://www.ageko.pl/zamow-odbior/?z=domu
Po otrzymaniu zgłoszenia firma AGEKO skontaktuje się z Państwem indywidualnie w celu ustalenia terminu odbioru.
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 30 czerwca 2026 r.
Zachęcamy do udziału.

