Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Spódzielnia Mieszkaniowa

Zbiórka elektroodpadów

Utworzono dnia 22.06.2026

Uprzejmie informujemy,

że na terenie gminy Żmigród przeprowadzona zostanie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W ramach akcji istnieje możliwość bezpłatnego odbioru elektroodpadów z Państwa posesji, również z miejsc trudno dostępnych, takich jak piwnice, strychy czy garaże – oferujemy pełną pomoc w wyniesieniu sprzętu.

Zgłoszenia można dokonać:

- telefonicznie pod numerem 726-88-70-70

- przez formularz zgłoszeniowy - http://www.ageko.pl/zamow-odbior/?z=domu

Po otrzymaniu zgłoszenia firma AGEKO skontaktuje się z Państwem indywidualnie w celu ustalenia terminu odbioru.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 30 czerwca 2026 r.

Zachęcamy do udziału.


Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2026 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 43

W poprzednim tygodniu: 306

W tym miesiącu: 1119

W poprzednim miesiącu: 900

Wszystkich: 13057